Konfeksiyon İmalatı

Konfeksiyon İmalatı

Konfeksiyon İmalatı

İPLİK-ÖRGÜ-BİTMİŞ ÜRÜN İMALATI
Topkapı Iplik iplik, örme kumaş ve bitmiş ürün imalatı yapan bütünleşmiş bir üreticidir.

Elyaftan Modaya Adil, Etik ve Sürdürülebilir İmalat...

2008 yılında başlamış olduğumuz konfeksiyon imalatımızda, 2012 yılı itibariyle GOTS Organik kapsamında bebek ve çocuk imalatına odaklanılmıştır.
2013 yılında bebek ve çocuk markamız Organickid® doğmuştur.
2015 yılından itibaren konfeksiyon imalat bölümümüzde tüm üretim aşamaları için Oeko-Tex Product Class I ve FLO Fairtrade kapsamında bitmiş ürün imalatına başlanmıştır.
Organickid® üretimlerimize ilave olarak, diğer müşterilerimizin kendi markalarının koleksiyon imalatı, blok üretim ve butik üretimleri için de fason Konfeksiyon İmalatı yapmaktayız. Üretim kapasitemizin %80’lik kısmı müşterilerimizin kendi markalarına yapılan üretimler için, %20’lik kısmı Organickid® üretimlerimiz için kullanılmaktadır. Konvansiyonel ve Organik Pamuk ile yapılan üretimlerimizin çoğunluğu Amerika, İngiltere, Almanya, Danimarka, İtalya, İsveç, Fransa vb ülkelere sevk edilmektedir.
Firma olarak Sosyal Sorumluluğumuz BSCI tarafından %100 eşdeğer olarak tanınan SA8000 standardına göre sertifikalandırılmıştır. https://sa-intl.org/programs/sa8000/
Ürün Yelpazesi Bebek ve Çucuk Giyim  - Örme Kumaş                  
Basic Erkek/Kadın Giyim - Örme Kumaş  
Ürün Grupları Tulum, Body, Şort, Pantolon, Süveter, Hırka, Pijama Seti, T-shirt, Şapka, Eldiven, Önlük, Ağız Bezi, Kumaş Uyku Tulumu, Yeni Doğan Setleri, Battaniye, Tunik, Sweatshirt, Elbise, Yelek, Kundak, Atlet, Nevresim Takımı (çarşaf, yorgan, yastık kılıfı), aksesuar çantası, sırt çantası, bornoz, el bezi, örme patik, ceket, ev giyimi, etek, gecelik, iç giyim vb. kapşonlu / kapüşonsuz hoodie, nakış, aplike.
Ana Kumaş Kaliteleri Süprem, Interlok, Pike, Ribana, İki İplik, Üç İplik
Havlu Kumaş  
Düz Renkler, İplik Boyalı Çizgili, Metraj ve Dijital Baskılı kumaşlar  
100% Pamuklu, 100% Organik Pamuklu, 100% Fairtrade Pamuklu, 100% Fairtrade Organik Pamuklu
Pamuk – elastan / Organik pamuk - elastan  
Aylık Üretim Kapasitesi 70.000 adet (modele göre değişiklik gösterebilir - tamamı iç üretim)        
Minimum Üretim Miktarı
500 adet / stil-renk (kumaş ihtiyacına bağlı olarak  değişebilir)
         
Sertifikalar Oeko-Tex® Standard 100 Product Class I                  
GOTS Global Organic Textile Standard  
FLO Fairtrade Cotton  
SA 8000 Sosyal Sorumluluk Standardı  
ISO 9001:2015  
ISO 14001:2015  
ISO 45001:2018  
ISO/IEC 27001:2013  
Referanslar Kendi markamız olan Organickid® ( www.organickid.com.tr ) ilave olarak dünya çapında müşterilerimizin kendi markaları için de imalat gerçekleştirmekteyiz. Pazar ülker arasında Amerika, İngiltere, Almanya, Danimarka, İtalya, İsveç, Fransa vb ülkelere yer almaktadır.Üretimlerimizde bebek ve çocıuk giyim üzerine yoğunlaşmış olsak ta bazı basit Erkek/Kadın giyim ürünlerinin imalatı da üretim hattımızdan yapılabilmektedir. Eğer ihtiyaç duyarsanız, sizin için GOTS & FLO Organik Fairtrade ürünlerin imalatını yapabiliriz.