• media.page.imagelinktitleformat

Supima İplik

EKSTRA-UZUN ELYAF
Bütün pamuklar eşit değildir. Supima ve normal pamuk aslında iki ayrı ve farklı pamuk türleridir. Dünyada yetiştirilen en yaygın pamuk türü genellikle sadece 1 inch’lik bir elyaf uzunluğuna sahip iken, Supima pamuğunun elyafı ortalama 1.5 inch’lik bir uzunluğu sahiptir. Kısa elyaflar daha sert tuşeli ve ürün yüzeyinde pilling oluşumuna maruz olan iplikler üretirken, uzun elyaflar giyim ve ev tekstil ürünlerinin mukavemet ve yumuşaklığına katkıda bulunurlar, böylece daha rahat, daha uzun süreli canlı renklere sahip ve uzun süre pilling’e daha dirençli olmalarını sağlar.

DAHA MUKAVEMETLİ ELYAF
Supima normal pamuktan iki kat fazla mukavemetli olması sayesinde olağanüstü dayanıklı ürünler elde eder. Daha uzun elyaflar çekme, kopma ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır ki bu sayede üretilen giyim ve ev tekstili ürünlerine inanılmaz elastikiyet kazandırır ve kullanım ömrü daha uzun bir ürün için şekil ve formlarını uzun süre korurlar.
CANLI RENKLER
Supima’nın daha ince elyafları, uzun ömürlü bir nüfuz ile boyayı derinlemesine emer. Sonuç normal pamuklardan renklerini daha iyi koruyan bir üründür. Supima ürünleri yıkamalar sonrasında parlaklıklarını korur ve size yıllar süren kullanım ömrü sunar.

 

SUPIMA PAMUK İKONİK MARKALAR İÇİN DOKUNUR
Supima pamuğu ile yapılan ürünler, yıllarca sürecek yüksek kaliteli bir ürün satın almanızı sağlar.

Mükemmel yumuşak dokunuştan mukavemete extra-uzun elyaf, ürünlerin şekillerini korumasına ve pilling’in önlenmesine yardımcı olan, rengin derinlemesine nüfuzu ile ürünlerinizi parlak tutan Supima pamuk ürününüzün kalitesini ve ömrünü arttıran mükemmel bir elyaftır. 

DAHA YUMUŞAK KUMAŞ

Ekstra-uzun elyaf lifleri sebebiyle Supima doğal olarak daha yumaşak ve daha konforludur. Elyaf uzunluğu daha pürüzsüz ve düzgün iplikler üretir, bunun neticesi olarak pilling’e karşı dirençli daha yumuşak bir kumaş elde edilir. Bu, ürünlerinizin muhteşem bir yumuşaklık hissi vereceği ve zaman geçtikçe de daha da yumuşak olacağı anlamına gelir.