Vizyon ve Misyon

Vizyon ve Misyon

MİSYONUMUZ

Topkapı İplik, Pamuğun gelişiminin gerek tarihi, gerek endüstride edindiği yer olarak ehemmiyetinin bilincindedir. Dünya devletlerinin artık sentetik yapay ürünlerden doğal ürünlere dönmeye başlaması göstermiştir ki doğanın bize sunmuş olduğu çevreye ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen Pamuk elyafını, Topkapı iplik dünden bugüne üretim prosesini belgeleriyle daha yüksek bir standart değer katarak müşterilerini ulaştırmayı ilke edinmiştir. Diğer elyaflarda ise gerek ürün, gerek parkur zenginliği olsun, gerek katma değer ile zoru başarmak adına farklı ve kaliteli üretim ile çevre dostu ürünler üretimi amacındayız.
Firmamız, ürettiğimiz ürünlerin, müşterilerimizin hayatlarındaki öneminin farkındadır. Bu yüzdendir ki ürünlerimizde müşterimizin hayatlarına değer katmak hedefindeyiz. Ayrıca yerleşik çevremizi yeşillendirmemizle ve çevre dostu organik üretimimizle süreklilik içerisinde daha rasyonel bir çevre bilinci misyonundayız.

Faaliyetlerimizdeki başarılarımızın temeli; uzun yıllardır birlikte aynı amaca ve hedeflerimize hizmet eden çalışanlarımızın gayret ve sorumluluk bilinci ile devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Topkapı İplik, Topkapı İplik, çevreye yapılan yatırımların mutlaka bizden sonraki jenerasyonlarla değerlendirileceği ve değerlendirilmesi gerektiği bilincindedir. Firmamız, modern ve çevre dostu teknolojimiz ile ekolojik dengeyle uyumlu elyaf kullanımımızla uluslararası kullanım ve üretim pratiğine uygundur. Hedeflerimiz arasında her zaman sera gazı emisyonlarını azaltmak için; geri dönüşümü olmayan enerji tüketimini geçen zaman içerisinde daha da azaltmayı ehemmiyetle devam ediyoruz.

Topkapı İplik; hızlı rekabete açık ve devamlı yenilik ve değişiklik, tekstil pazarında yeni ürünlerimizle, müşteri ihtiyacına uygun kalite unsurlarımızla, kalite sürekliği bilincimiz ve hızlı müşteri servisimizle müşterilerimize üründen ziyade kalite servisimizle yarım asırdan bugünlere gelmiştir.